Święcenie pokarmów wielkanocnych w naszym Domu

Święcenie pokarmów wielkanocnych w naszym Domu

W kaplicy naszego Domu odbyło się uroczyste święcenie pokarmów wielkanocnych. Wspólna modlitwa i świąteczna atmosfera wprowadziły mieszkańców w wyjątkowy nastrój Wielkiej Nocy, podtrzymując piękną tradycję, która od lat łączy naszą społeczność.